LogowebC

خرید آی پی ثابت برای ترید در تمام صرافی ارزهای دیجیتال و فارکس

مزایای سرویسهای ما​

سرعت بالا

سرعت بالای سرویس های ما از مزایایی مهمی می باشد که یک تریدر بازار رمز ارزها برای خری و فروش لحظه ای نیاز دارد

کیفیت بالا

پایداری و کیفیت سرویسهای ما باعث شده کاربران زیادی به سمت سرویسهای ما رجوع کرده و حتی به اطرافیان کاربران معرفی شویم

پشتیبانی فعال

یکی از مزایای مهمی که تمام کاربران ما جزء کاربران ثابت ما شده اند پشتیبانی سریع و متخصص ما می باشد

آی پی ثابت چیست؟ و چرا مهم است؟

آی پی ثابت یک مانند یک آدرس معتبر می باشد که به آن آی پی استاتیک نیز گفته می شود. به تازگی صرافی های ارزهای دیجیتال روی این موضوع تاکید دارند که کاربرانشان باید از یک آدرس ثابت استفاده کرده تا بدون مشکل فعالیتشان را داشته باشند.

از آی پی ثابت چه استفاده هایی میشه ازش داشت و تریدرها چرا باید از آی پی ثابت استفاده کنند؟

تمام صرافی های خارجی برای ایرانی هایی که ترید انجام می دهند و حتی تمایل به ترید دارند تحریم هایی را ایجاد کرده که نیاز است با یک آی پی خارجی ( استفاده از VPN یا VPS ) استفاده کنیم تا ایرانی بودن ما مخفی مانده و بتوانیم در آن صرافی فعالیت داشته باشیم.

اگر صرافی را دیدید که با ایرانی بودن شما مشکلی ندارد باز هم به آن صرافی اعتماد نکرده و بدون وی پی ان یا سرور مجازی آی پی ثابت وارد نشوید.

حتی در زمان ثبت نام نیز باید از آی پی ثابت خارجی استفاده کنید تا بعدها برای شما مشکلی ایجاد نشود.

چرا آی پی ثابت ؟

صرافی های خارجی روی این مورد حساس هستند که اگر شما از سرویسی استفاده کنید که آی پی متغییر داشته باشد صرافی حساس شده و احتمال مسدود شدن شما زیاد می باشد و می تواند برای شما مشکل ساز شود. پس بهتر است همیشه با آی پی ثابت معتبری متصل شوید تا صرافی به شما حساس نشده و حساب شما مسدود نشود. بسیاری از مردم که می خواهند در صرافی ها ترید کنند و حتی برای کیف پول های خود استفاده کنند تا هویت ایرانی بودن آنها مشخص نشود نیاز دارند که با یک آی پی اختصاصی یا ثابت فعالیت خود را ادامه دهند. آی پی ثابت از موارد مهم و اولیه هر شخصی برای فعالیت در صرافی ها و کیف پول ها محسوب می شود که با سرویسهای عادی و رایگان بسیار متفاوت بوده و استفاده از آی پی ثابت احتمال مسدود سازی حساب شما را به صفر می رساند.

از مزیت های خرید سرویس آی پی ثابت برای ترید مخفی نگه داشتن هویت ایرانی شما بدون نشتی می باشد که می توانید از آذرفا تهیه کنید و سعی ما ارائه بهترین کیفیت از بهترین کشورها برای ترید می باشد که بدون تغییر آی پی و با خیالی راحت نسبت به ثابت بودن آی پی سرویس دریافتی می توانید به فعالیت خود در صرافی ها و بروکرها بپردازید و ترید موفقی را بی استرس داشته باشید. راز موفقیت تریدرهای معروفی که بدون مشکل به ترید خود می پردازند دریافت سرویسهای تخصصی آذرفا می باشد که به شاگردان و تمام دنبال کننده های خود ما را پیشنهاد داده و می دهند.

خرید آی پی ثابت موبایل و کامپیوتر برای ترید

عزیزانی که قصد ترید در بازارهای مالی ( رمز ارزها و فورکس ) را دارند بهتر است همیشه از آی پی ثابت استفاده کنند تا ریسک مسدود شدن حساب را تجربه نکنند.

تفاوت این نوع آی پی ثابت با دیگر نوع وی پی ان هایی که وب سایت های دیگر ارائه می دهند این است که آنها مخصوص ترید نیستند.

این نوع وی پی ان آی پی ثابت بر روی انواع سیستم عامل ها و بر روی هر نوع دستگاه کامپیوتر، لب تاپ و حتی تلفن همراه قابل استفاده می باشد.

از مزایای سرویس آی پی ثابت آدرفا برای ترید :

  • کیفیت بالا
  • سرعت بالا
  • کشورهای معتبر
  • پشتیبانی فعال

دارای اپلیکیشن اختصاصی برای استفاده بر روی دستگاه شما بدون قطعی می باشد.

این نوع سرویسها قابل تمدید هستند و بعد از تمدید نیز آی پی شما ثابت می ماند و بدون هیچگونه استرسی می توانید به ادامه فعالیت خود در صرافی ها و بروکرها فعالیت خود را ادامه دهید و حساب شما به مشکل نخورد.

چرا آذرفا را انتخاب کنید؟

تفاوت ما نسبت به دیگر رقیبان ما

خرید آسان و آنلاین

شما با طی مراحل ساده براحتی می توانید از سایت ما اکانت خود را خریداری کنید

پشتیبانی واتس اپ

ما تنها ارائه دهنده سرویسی هستیم که پشتیبانی آنلاین در واتس اپ داریم

سازگار با تمام دستگاهها

با خرید اشتراک می توانید بر روی دو دستگاه همزمان استفاده کنید

بهترین آی پی ثابت برای ترید

در تمام مواردی که شما می خواهید برای ترید ارزهای دیجیتال یا فعالیت در بازار فارکس موقعیت ایرانی شما مشکل ساز می گردد؛ به همین دلیل داشتن یک آی پی ثابت برای مخفی کردن هویت ایرانی ما واجب می باشد.

بهترین وب سایت ارائه دهنده آی پی ثابت چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟🤔 خرید آی پی ثابت چیست و چرا باید اقدام به خرید کرد؟🤔 بهترین آی پی ثابت را از کجا و کدام کشور باید تهیه کرد؟ 🤔

آی پی ثابت کاربردهای بسیار زیادی دارند و بیشترین کاربردی که در حال حاضر دارند برای ترید در صرافی های ارزهای دیجیتال و فارکس، برای گیم نیز کاربرد دارد. نسبت به نیاز خود باید بدرستی تحقیق کنید و ارائه دهنده مناسبی را انتخاب کنید.

خرید بهترین آی پی ثابت برای ترید و حتی انتخاب بهترین سایت خرید آی پی ثابت را می توانید در الویت انتخاب خود آذرفا در نظر داشته باشید که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت دارد و اعتماد کاربران زیادی به ما در گروه آذرفا توانسته رضایت 99درصدی را داشته باشند. در نظر داشته باشید هیچ ارائه دهنده ای نمی تواند رضایت 100درصدی را داشته باشد و این موضوع کاملا دروغ بوده و دلیل آن نداشتن اینترنت با کیفیت از سوی بعضی کاربران می باشد که همیشه از کیفیت ضعیفی از سمت ارائه دهنده اینترنت خود ناراضی می باشند.

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا