logo

افزودن معاملات نقطه ای بدون کارمزد در معامله Deribit

افزودن معاملات نقطه ای بدون کارمزد در دریبیت

در دسترس بودن بازار نقدی به این معنی است که معامله گران دیگر مجبور نیستند برای مبادله ارزهای دیجیتال اصلی به جای دیگری بروند و می توانند استراتژی های پیچیده چندگانه را در یک مکان تنظیم کنند.

صرافی Deribit

صرافی دریبیت Deribit، بزرگترین صرافی اختیار ارزهای دیجیتال جهان با بهره باز و حجم معاملات، یک ویژگی جدید معاملات نقطه ای را معرفی خواهد کرد.

این صرافی که 91 درصد از سهام جهانی بیش از 13 میلیارد دلار را در ماه مارس به خود اختصاص داد، گفت که پلتفرم جدید در 24 آوریل راه اندازی می شود و سه جفت BTC/USDC، ETH/USDC و ETH/BTC را ارائه می دهد.

این ویژگی دارای هزینه های سازنده و گیرنده صفر خواهد بود، به این معنی که هیچ حاشیه ای برای مبادله وجود نخواهد داشت. سازندگان سفارش ها را ایجاد می کنند و منتظر می مانند تا آنها پر شوند، در حالی که گیرندگان با گرفتن سفارش های موجود نقدینگی را حذف می کنند.

در دسترس بودن معاملات نقطه ای به این معنی است که کاربران اکنون می توانند بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را بلافاصله بخرند و بفروشند، علاوه بر معاملات مشتقات که در آن پرداخت و تحویل دارایی پایه در تاریخ آینده انجام می شود. همچنین به این معنی است که معامله گران پیچیده در یک مکان می توانند استراتژی های پیچیده چند جانبه ای را تنظیم کنند که هم شامل بازار نقدی و هم قراردادهای آتی و اختیار معامله می شود.

آقای لوک استریجرس، مدیر ارشد تجاری در Deribit گفت: “با این جدیدترین افزوده، پلت فرم ما اکنون دارای مجموعه ای جامع از راه حل های مشتقات و معاملات نقطه ای است که نیازهای مختلف معامله گران در فضای دارایی دیجیتال را برآورده می کند.”

استریجرس افزود: “ویژگی معاملات نقطه ای ما به عنوان یک ابزار استثنایی برای مبادله وثیقه مانند BTC و ETH، با مزیت اضافی از هزینه های صفر عمل می کند و تجربه کلی معاملات را برای مشتریانمان افزایش می دهد.”
Deribit معاملات گزینه های بیت کوین را در سال 2016 راه اندازی کرد و از آن زمان به بازارهای دائمی و آتی معکوس و خطی برای سه ارز پایه: بیت کوین، اتر و استیبل کوین USDC وابسته به دلار گسترش یافته است.

منتشر کنید

آخرین مطالب آذرفا

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا