logo

آیا صرافی کوکوین نیاز به آی پی ثابت دارد؟

برای فعالیت در صرافی کوکوین آی پی ثابت نیاز است؟

آیا صرافی کوکوین نیاز به آی پی ثابت دارد؟

سوالی که افراد زیادی از ما می پرسند این است که آیا صرافی کوکوین نیاز به آی پی ثابت دارد؟

تمام صرافی های خارجی برای رعایت دستور و قوانین بین الملل باید گزارشی از عملکرد خود به بانک مرکزی جهانی ارسال کنند تا مالیات و عملکرد آنها شفاف سازی شود. یکی از این موارد رعایت تحریم کشورهایی می باشد که فدرال رزرو آمریکا و بانک مرکزی به همه آنها اعلام می کند و ایران نیز شامل یکی از کشورهایی می باشد که در تمام صرافی های خارجی مانند صرافی کوکوین Kucoin جزء کشورهای شامل تحریم محسوب می شود و برای این موضوع از سرویسی استفاده کنید که تحریم را دور زده و شامل آی پی ثابت می باشد. شما می توانید از سرور مجازی ویندوزی یا سرویسهای تخصصی که ما در آذرفا ارائه می دهیم استفاده کنید که کافی است ما را در گوگل با کلمه کلیدی خرید آی پی ثابت جستجو کنید تا براحتی با سایت ما روبرو شوید.

آیا صرافی کوکوین ایرانی ها را تحریم کرده است؟

زمانی که صرافی می خواهد فعالیت پایداری داشته باشد باید با تمام قوانین جهانی هم مسیر باشد و در هر تحریمی نیز هم مسیر شده و این موضوع برای ما ایرانیان که تحریمهای ظالمانه زیادی برای کشور عزیزمان اجرا شده است شامل می شود. اگر صرافی خارجی با آی پی ایران مشکل نداشته باشد باید به آن صرافی شک کرده و بهیچ عنوان در آن صرافی با آی پی ایران فعالیت نداشته باشید تا حساب شما با سودجویی از موقعیت ایرانی شما پیش نیاید و بتوانید فعالیت ترید خود را در آن صرافی بدون نگرانی ادامه دهید.

در کوکوین چه نوع تریدی انجام دهیم؟

کوکوین از نظر کاربران تنها گزینه مناسبی برای فعالیت اسپات می باشد و در بخش فیوچرز ایرادهای زیادی دارد که اهرم را بصورت خودکار کم و زیاد کرده و درصد را تغییر می دهد و این را هم کلاهبرداری می دانند هم شیوه ای برای لیکوئید کردن کاربران که بتوانند از این طریق پول بیشتری از کاربران خود بدست بیاورند.

داشتن آی پی ثابت برای کوکوین بنظر متخصصین برتر فعالین بازارهای مالی یک اجبار محسوب می شود که برای حفظ امنیت حساب شما یک ابزار حیاتی می باشد که باید در الویت های خود قرار دهید تا حساب شما مسدود نشود. کوکوین برعکس بایننس در صورت مسدود شدن حساب شما فرصتی برای برداشت حساب شما نمی دهد و بی وقفه حساب شما را بسته و پول شما را بلوکه می کند.

داشتن آی پی ثابت برای فعالیت در هر صرافی یک امری واجب است که باید در نظر داشته باشید.

امکان استفاده از سایت و اپلیکیشن صرافی کوکوین KuCoin با آدرس‌های آی‌‌پی ایران مهیا است اما بیان کردیم که برای امنیت حساب خود این موضوع را باور نکنید و حتما از یک آی پی ثابت معتبر استفاده کنید که نشتی نداشته باشد. در نظر داشته باشید حین ثبت نام، پیش شماره موبایل ایران (98+) وجود ندارد و به این موضوع حتما شک کنید و تنها با آی پی ثابت یک کشور معتبر و تنها با ایمیل مراحل ثبت نام را پیش ببرید. علاوه بر آن، امکان احراز هویت با پاسپورت ایران برای بالا بردن حداقل میزان برداشت (1 بیت کوین در روز) میسر نیست که این نیز دلیلی برای تحریم بودن ایرانیان می باشد. با این حال همچنان به صورت ناشناس و حتی بدون فیلترشکن قادر به استفاده از آن خواهید بود که یک اشتباه بزرگ محسوب می شود.

مطالب زیادی در فضای وب وجود دارد که پیشنهاد می کنند که ایرانیان نیازی به داشتن یک سرویس آی پی ثابت یا سرور مجازی ترید ندارند و این موضوع یک اشتباه بزرگ از نظر اساتید بازارهای مالی می باشد و باید حتما از یک سرور مجازی ترید یا آی پی ثابت مناسب ترید استفاده کنید تا برای حساب شما مشکلی پیش نیاید.

منتشر کنید

آخرین مطالب آذرفا

Call Now Buttonتماس با پشتیبان و مشاوره آذرفا